Klíče na palivový filtr diesel, 115 mm x 1/2” – ASTA

Klíče na palivový filtr diesel, 115 mm x 1/2” - ASTA od kvalitní společnosti ASTA je dostupný tady a teď extra se slevou! Hlavice... více informací »
Klíče na palivový filtr diesel
Značka: ASTA
635 Kč
Přejít do obchodu »
Klíče na palivový filtr diesel, 115 mm x 1/2” - ASTA od kvalitní společnosti ASTA je dostupný tady a teď extra se slevou! Hlavice...

Klíče na palivový filtr diesel, 115 mm x 1/2” – ASTA od kvalitní společnosti ASTA je dostupný tady a teď extra se slevou! Hlavice – speciální klíč 2dílný na montáž a demontáž filtrů paliva dieselových motorů, průměr 115 mm, vodicí 4hran pro ráčnu 1/2“ – ASTA A-OF2SUrčeno pro snadné sejmutí a opětovné namontování krytu palivových filtrů při výměně vnitřní vložky. Speciální konstrukce přípravku snižuje riziko škod. Pro vozidla značek: Citroën, Fiat, Chevrolet, Opel (Vauxhall) Peugeot, Saab, SuzukiSe vznětovými (naftovými) motory:- 1,3 JTD / CDTi / DDiS- 1,9 JTD / CDTi / TiD- 2,0 VCDi / HDi / JTD- 2,2 HDi / JTD- 2,8 HDi / JTD- 3,0 HDi / JTDVe slevě tento kus máte možnost dostat právě teď na našem webu ve známé sekci klíče na palivový systém. Mrkněte na akční zboží z této známé sekce ve výprodejové akci!

Tento designový produkt Klíče na palivový filtr diesel, 115 mm x 1/2” - ASTA originál od značky ASTA seženete tady a teď právě za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 635 Kč.