Pasta na mytí rukou tekutá, 500 ml – Liqui Moly

Pasta na mytí rukou tekutá, 500 ml - Liqui Moly od společnosti s výborným jménem Liqui Moly snadno naleznete momentálně v naši... více informací »
Pasta na mytí rukou tekutá
Značka: Liqui Moly
284 Kč
Přejít do obchodu »
Pasta na mytí rukou tekutá, 500 ml - Liqui Moly od společnosti s výborným jménem Liqui Moly snadno naleznete momentálně v naši...

Pasta na mytí rukou tekutá, 500 ml – Liqui Moly od společnosti s výborným jménem Liqui Moly snadno naleznete momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Prostředek – tekutá pasta na mytí rukou, láhev 0,5 litru – Liqui Moly 3355Určeno pro důkladné a jemné čištění rukou. Odstraňuje i odolné nečistoty, jako jsou barva, olej a mastný prach z brzdových destiček. Díky tomu je ideální pro autoservis, dílnu, průmyslové provozy apod.Hospodárné: pro očistu není třeba velkého množství pasty.Dermatologicky testováno: šetrné k pokožce. Akční kousek můžete pořídit ještě tu na našem webu v oblíbené sekci hygiena. Nyní pořídíte kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Tento levný výrobek Pasta na mytí rukou tekutá, 500 ml - Liqui Moly od přední značky Liqui Moly máte možnost najít právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Nyní získáte od 284 Kč.