Pilka na železo 300 mm, s úložným prostorem – JONNESWAY MHS100AG

Pilka na železo 300 mm, s úložným prostorem - JONNESWAY MHS100AG od značky s dobrým jménem JONNESWAY jednoduše můžete sehnat... více informací »
Pilka na železo 300 mm
Značka: JONNESWAY
652 Kč
Přejít do obchodu »
Pilka na železo 300 mm, s úložným prostorem - JONNESWAY MHS100AG od značky s dobrým jménem JONNESWAY jednoduše můžete sehnat...

Pilka na železo 300 mm, s úložným prostorem – JONNESWAY MHS100AG od značky s dobrým jménem JONNESWAY jednoduše můžete sehnat právě teď výhodně! Rám pily na železo, délka čepele 30 cm, stavitelný úhel řezání, s úložným prostorem na pilové plátky – JONNESWAY MHS100AGSpeciální nástroj pro řezání kovových materiálů. Pomocí šroubu se nastaví napětí pilového listu podle tvrdosti řezaného materiálu.Dodáváno s plátkem z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel).Kvalitní produkt: gumová rukojeť s anatomickým tvarováním pro pohodlné uchopení při práci, ve vrchní části pilky je úložný prostor Ve slevě produkt lze pořídit právě teď tady a teď na našem webu umístěný v rubrice ruční pilky na kov! Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další prověřené kousky značky JONNESWAY. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Pilka na železo 300 mm, s úložným prostorem - JONNESWAY MHS100AG od známé kvalitní značky JONNESWAY snadno získáte zrovna za extra cenu. Na našich stránkách za 652 Kč.