Přípravky na servis pístních kroužků, sada 12 ks – SATRA

Přípravky na servis pístních kroužků, sada 12 ks - SATRA od spolehlivého výrobce SATRA můžete pořídit již dnes skutečně... více informací »
Přípravky na servis pístních kroužků
Značka: SATRA
1 341 Kč1 411 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky na servis pístních kroužků, sada 12 ks - SATRA od spolehlivého výrobce SATRA můžete pořídit již dnes skutečně...

Přípravky na servis pístních kroužků, sada 12 ks – SATRA od spolehlivého výrobce SATRA můžete pořídit již dnes skutečně levně! Sada přípravků a nářadí na servis pístních kroužků, 12 dílů v plastovém kufříku – SATRA S-BPRSKomplexní souprava pro práci s pístními kroužky motoru. Používá se např. při jejich výměně, čištění drážek od usazenin apod. Sada obsahuje:- 1x kleště na demontáž pístních kroužků bez nebezpečí jejich prasknutí, rozsah průměru kroužku 50-100 mm- 1x pásový přípravek na stlačení pístních kroužků, rozsah průměru 53-125 mm, délka 75 mm- 1x pásový přípravek na stlačení pístních kroužků, rozsah průměru 90-175 mm, délka 85 mm- 1x pásový přípravek na stlačení pístních kroužků, rozsah průměru 90-175 mm, délka 100 mm- 1x přípravek pro čištění drážek pístních kroužků- 3x výměnná koncovka pro přípravek pro čištění drážek pístních kroužků- 1x dvoustranný klíč – plochý a křížový (Philips) hrot- 3x pomocné nářadíVelmi prodávaný produkt je k sehnání prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice kleště na pístní kroužky. Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Přípravky na servis pístních kroužků, sada 12 ks - SATRA od společnosti s předním postavením na trhu SATRA máte možnost sehnat u nás nyní za parádní cenu! V akci za cenu 1 341 Kč.
Další produkty z kategorie Kleště na pístní kroužky