Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell

Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell od značky Einhell je k dispozici u nás za super peníze! Pohodlný tvar... více informací »
Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell
Značka: Einhell
242 Kč
Přejít do obchodu »
Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell od značky Einhell je k dispozici u nás za super peníze! Pohodlný tvar...

Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell od značky Einhell je k dispozici u nás za super peníze! Pohodlný tvar pistole, z lehkého eloxovaného kovu. Se závitovou vsuvkou pro rychlospojku Technické parametry:- rozměry obalu: 250 x 90 x 25 mm- hmotnost:0,25 kg EAN: 4006825417067Hodně žádaný produkt Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou máte možnost koupit právě nyní tady a teď na našich stránkách v populární sekci ofukovací pistole „ofukovačky“. Prozkoumejte ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých kousků od značky Einhell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell od známého výrobce Einhell jednoduše můžete sehnat zde nyní ve slevě! Nabídka již od 242 Kč.