Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l – QUATROS QS18003

Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l - QUATROS QS18003 od známé společnosti QUATROS pohodlně seženete právě ve... více informací »
Plnička a odsávačka oleje
Značka: QUATROS
644 Kč
Přejít do obchodu »
Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l - QUATROS QS18003 od známé společnosti QUATROS pohodlně seženete právě ve...

Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l – QUATROS QS18003 od známé společnosti QUATROS pohodlně seženete právě ve výprodejové akci. Odsávačka a plnička oleje, manuální, průhledná, s hadičkou, objem 500 ml – QUATROS QS18003Ruční odsávačka a plnička oleje o objemu 500 ml pro výměnu olejů (nejen) v těžko přístupných místech. Ideální na výměnu oleje v kompresorech, sekačkách, zahradní technice, diferenciálech, manuálních převodovkách a všude, kde je klasické vypuštění a dolití oleje problematické. Odsávačka má průhledné tělo z odolného plastu, díky kterému můžete posoudit stav starého oleje a sledovat jeho množství. Pumpu lze použít i pro plnění a odsávání dalších provozních kapalin, a je možno ji rozebrat odšroubováním kovových konců pro snadné čištění. Součástí je silikonová hadička o délce 30 cm. Technické parametry:- objem: 500 ml- hadička: 30 cm- průměr hadičky: 13 mm vnější, 10 mm vnitřní- tělo z průhledného plastuTento kvalitní kus Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l – QUATROS QS18003 najdete právě nyní tu ve známé kategorii plničky! Pořiďte si oblíbené produkty z této populární sekce jednoduše online.

Unikátní a oblíbený výrobek Plnička a odsávačka oleje, ruční, průhledná, 0,5 l - QUATROS QS18003 od dodavatele s dobrým jménem QUATROS můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 644 Kč.