Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 – 6.4 mm, i pro ocel a nerez – ASTA

Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 - 6.4 mm, i pro ocel a nerez - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA můžete... více informací »
Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 - 6.4 mm
Značka: ASTA
14 173 Kč16 105 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 - 6.4 mm, i pro ocel a nerez - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA můžete...

Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 – 6.4 mm, i pro ocel a nerez – ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA můžete dostat zde teď pořád výhodně. Pneumatický nýtovací nástroj extra silný, pro hliníkové, nerezové a ocelové trhací nýty 4.8-6.4 mm – ASTA A-1819VS-31Speciální a velmi výkonná nýtovačka i pro práci s trhacími nýty i z tvrdých materiálů. Díky pohonu na stlačený vzduch není práce namáhavá – vše obstará mechanismus nástroje. Ideální například pro karosářské práce, nýtování konstrukcí z plechu a oceli apod.Snadné a bezpečné použití: chod se spouští velkou pákou u rukojeti, odpadní konce zachytává velká nádoba. Nýt je přidržován špicí, takže nehrozí jeho nechtěné vypadnutí. Přívod vzduchu je veden do spodní části a při práci nepřekáží. Široká základna umožňuje pohodlné odložení nýtovačky podle potřeby. Technické parametry:- průměr nýtů: 4.8-6.4 mm- pracovní zdvih: 19 mm- přítlačná síla: 1800 kg- hmotnost: 2,6 kg- spotřeba vzduchu: 2 litry na výstřel- přívod vzduchu: 1/4“- výška: 329 mm- pro hliníkové, ocelové a nerezové trhací nýty
Nový produkt Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 jde získat právě zde tady a teď na našem webu ve známé sekci vzduchové nářadí! Vyberte si vyjímečné produkty z naší sekce za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele ASTA. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě produkt Pneumatická nýtovačka na trhací nýty 4.8 - 6.4 mm, i pro ocel a nerez - ASTA od skvělé a známé značky ASTA můžete najít aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Akční cena od 14 173 Kč.