Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904

Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904 od známé společnosti GYS France jednoduše můžete sehnat zrovna... více informací »
Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904
Značka: GYS France
6 115 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904 od známé společnosti GYS France jednoduše můžete sehnat zrovna dnes extra se slevou. Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904 renomované firmy GYS/Francie nalézá řadu uplatnění při karosářských rovnacích pracích. Základem sady je pneumatické kluzné vytahovací kladivo o hmotnosti 2,5 kg a 2 přísavky ze speciální gumy (průměr 120 mm a 150 mm). Přísavka zajistí prostřednictvím stlačeného vzduchu 6-8 bar požadované kvalitní přilnutí ke karosérii bez jejího poškození a úderovým kladivem se vytahuje deformovaná plocha karosérie. Součástí sady je i připojovací hadička na stlačený vzduch s uzavíracím ventilem a s rychlospojkou.
Unikátní a oblíbený výrobek Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s je k dispozici nyní tu na webu ve známé sekci karosářské nářadí. Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu.