Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB

Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od výrobce s mnohaletou tradicí Ferdus můžete sehnat právě za... více informací »
Zvedák na kola pneumatický
Značka: Ferdus
18 029 Kč
Přejít do obchodu »
Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od výrobce s mnohaletou tradicí Ferdus můžete sehnat právě za...

Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB od výrobce s mnohaletou tradicí Ferdus můžete sehnat právě za výhodnou cenu. Zvedák na kola s pneumatickým ovládáním, pojízdný na kolečkách, s laserovým ukazováním, pro vyvažovačky CB – Ferdus 16.709Používá se pro usnadnění manipulace s koly při vyvažování. Kolo se umístí na zvedák, se kterým se přijede ke stroji a pomocí pneumatického systému se zdvihne přímo na hřídel. Pro snadnou orientaci při práci je zvedák vybaven laserem se středicím křížem.Praktické příslušenství, které šetří námahu a čas obsluhy. Technické parametry:Min. průměr kola: 400 mmMax. průměr kola: 1050 mmCelková výška: 960 mmCelková délka: 910 mmŠířka s nájezdem: 675 mmŠířka bez nájezdu: 380 mm (nájezd lze odmontovat) Hodně povedený produkt Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB naleznete taky tady u nás zařazený v rubrice vyvažovačky. Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Ferdus dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky.

Oblíbený a akční výrobek Zvedák na kola pneumatický, pojízdný, pro vyvažovačky CB s osvědčenou značkou Ferdus můžete pořídit zde za outletovou cenu. Aktuálně za super cenu 18 029 Kč.