Podložka pro otáčení kol u odráčeče patek, pro zouvačky LC

Podložka pro otáčení kol u odráčeče patek, pro zouvačky LC od společnosti s předním postavením na trhu Ferdus můžete najít... více informací »
Podložka pro otáčení kol u odráčeče patek
Značka: Ferdus
3 501 Kč
Přejít do obchodu »
Podložka pro otáčení kol u odráčeče patek, pro zouvačky LC od společnosti s předním postavením na trhu Ferdus můžete najít...

Podložka pro otáčení kol u odráčeče patek, pro zouvačky LC od společnosti s předním postavením na trhu Ferdus můžete najít již dnes extra se slevou! Podložka na kola pro odrážeč patek pneumatik, pro montážní stroje LC – Ferdus 16.701Pomůcka pro pootáčení kol při odrážení patky pláště při jeho demontáži z ráfku. Umisťuje se na pravou stranu zouvačky. Manipulaci s kolem usnadňuje pět otočných válců.Dodáváno jako praktické příslušenství pro osobní montážní stroje Ferdus LC. Vhodné zvláště pro velmi vytížené pneuservisy, kde pracovník za den odbaví i desítky kol a potřebuje ulehčit námahu.
Akční produkt je k získání rovněž tady na stránkách v sekci vyvažovačky! Připravili jsme ostatní zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Známá značka Ferdus vás obohatí o skvělé zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento výjimečný kousek Podložka pro otáčení kol u odráčeče patek, pro zouvačky LC od značky s tradicí a dobrou pověstí Ferdus pohodlně dostanete tady a teď právě v bezva akci. Nyní pořídíte za 3 501 Kč.