Pojistková skříň na nožové pojistky, 4 sloty – SATRA

Pojistková skříň na nožové pojistky, 4 sloty - SATRA od známé společnosti SATRA k dostání zde nyní ve výprodejové akci!... více informací »
Pojistková skříň na nožové pojistky
Značka: SATRA
167 Kč
Přejít do obchodu »
Pojistková skříň na nožové pojistky, 4 sloty - SATRA od známé společnosti SATRA k dostání zde nyní ve výprodejové akci!...

Pojistková skříň na nožové pojistky, 4 sloty – SATRA od známé společnosti SATRA k dostání zde nyní ve výprodejové akci! Skříňka – pouzdro na ploché nožové autopojistky, se 4 úchyty (sloty), průhledný kryt – SATRA S-4SFH Pojistková skříňka pro montáž do elektroinstalace vozidel se čtyřmi místy. Snadná kontrola pojistek díky průhlednému překrytu – při prohlížení není třeba jeho demontáže. Víko se snadno a rychle zajišťuje pomocí šroubu.Montáž do auta přišroubováním, není třeba nic lepit.
Hodně prodávaný produkt seženete již dnes tady u nás zařazený v rubrice ostatní spotřební elektromateriál. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce SATRA dlouhodobě dodává kvalitní sortiment

Kvalitní a oblíbený kus Pojistková skříň na nožové pojistky, 4 sloty - SATRA od top značky SATRA jde nakoupit zrovna dnes za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 167 Kč.