Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů – SATRA

Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů - SATRA od společnosti s úžasnou pověstí SATRA je k získání u nás až... více informací »
Pojistková skříň na nožové pojistky
Značka: SATRA
257 Kč
Přejít do obchodu »
Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů - SATRA od společnosti s úžasnou pověstí SATRA je k získání u nás až...

Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů – SATRA od společnosti s úžasnou pověstí SATRA je k získání u nás až neuvěřitelně levně. Skříňka – pouzdro na ploché nožové autopojistky, s 8 úchyty (sloty), průhledný kryt – SATRA S-8SFH Pojistková skříňka pro montáž do elektroinstalace vozidel se šesti místy. Snadná kontrola pojistek díky průhledným překrytům – při prohlížení není třeba jejich demontáže, v případě výměny stačí odstranit kryt jen nad spálenou pojistkou (pokud není více vadných kusů v obou částech). Víka se snadno a rychle zajišťují pomocí šroubu.Montáž do auta přišroubováním, není třeba nic lepit.
Tento akční a ve slevě kousek Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů – je k sehnání pohodlně tu na webu zařazený v kategorii ostatní spotřební elektromateriál! Pořiďte si další zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele SATRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Pojistková skříň na nožové pojistky, 8 slotů - SATRA od společnosti se zárukou kvality SATRA pohodlně pořídíte právě zde za výhodnou cenu! Ceny již od 257 Kč.