Pojistkové pouzdro na nožové autopojistky, 20 A – SATRA

Pojistkové pouzdro na nožové autopojistky, 20 A - SATRA od skvělé a známé značky SATRA je k získání u nás výhodně. Pouzdro na... více informací »
Pojistkové pouzdro na nožové autopojistky
Značka: SATRA
23 Kč
Přejít do obchodu »
Pojistkové pouzdro na nožové autopojistky, 20 A - SATRA od skvělé a známé značky SATRA je k získání u nás výhodně. Pouzdro na...

Pojistkové pouzdro na nožové autopojistky, 20 A – SATRA od skvělé a známé značky SATRA je k získání u nás výhodně. Pouzdro na standardní nožové (žiletkové) pojistky do auta 2ks, max. proud 20 A, plastové – SATRA S-QFHUčeno např. pro opravy elektroinstalací ve vozidlech, strojích apod. Pouzdro – držák tzv. zacvakne na drát.
Ve slevě produkt je k dostání již dnes u nás umístěný v rubrice ostatní spotřební elektromateriál. Pořiďte si ještě jiné produkty z této kategorie za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka SATRA vás obohatí o kvalitní produkty. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce SATRA. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Pojistkové pouzdro na nožové autopojistky, 20 A - SATRA od předního výrobce SATRA máte možnost nakoupit ještě dnes napořád výhodně! Výhodně za 23 Kč.