GARDENA 2814-20 přechodka se stopspojkou

Přechodka se stopspojkou systému GARDENA je ideální ve spojení s delšími hadicemi nebo pro použití s čerpadly. Slouží jako... více informací »
GARDENA 2814-20 přechodka se stopspojkou
Značka: Gardena
216 Kč
Přejít do obchodu »
Přechodka se stopspojkou systému GARDENA je ideální ve spojení s delšími hadicemi nebo pro použití s čerpadly. Slouží jako...

Přechodka se stopspojkou systému GARDENA je ideální ve spojení s delšími hadicemi nebo pro použití s čerpadly. Slouží jako spojka na konci 13mm hadice, který je určený pro připojení příslušenství a který je opatřený přípojkou (č. výr. 931). Tato spojka funguje na velmi jednoduchém principu: při odpojení se voda automaticky zastaví, při připojení voda opět teče. Díky tomuto praktickému mechanismu si ušetříte často obtěžující a dlouhou cestu ke kohoutu, abyste zapnuli či vypnuli vodu. Touto spojkou můžete připojit systém Original GARDENA k systému Profi Maxi-Flow.

Tento oblíbený produkt GARDENA 2814-20 přechodka se stopspojkou od přední společnosti Gardena lze koupit právě zde za výprodejovou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 216 Kč.