Převodový olej ATF DCT, pro automatické převodovky, 1 litr – Cartechnic

Převodový olej ATF DCT, pro automatické převodovky, 1 litr - Cartechnic od odblíbeného výrobce Cartechnic naleznete aktuálně ve... více informací »
Převodový olej ATF DCT
Značka: Cartechnic
184 Kč
Přejít do obchodu »
Převodový olej ATF DCT, pro automatické převodovky, 1 litr - Cartechnic od odblíbeného výrobce Cartechnic naleznete aktuálně ve...

Převodový olej ATF DCT, pro automatické převodovky, 1 litr – Cartechnic od odblíbeného výrobce Cartechnic naleznete aktuálně ve slevě. Olej do automatických převodovek s dvojitou spojkou DCT, láhev 1 litr – Cartechnic ATF DCT 40 27289 03182 8Speciální olejová náplň vyvinutá pro automatické převodovky DCT (Double Clutch Transmission), které mají zvláštní požadavky na třecí vlastnosti a odolnost vůči opotřebení.Kvalitní převodová kapalina s vynikající stabilitou a vlastnostmi po celou dobu své životnosti, je odolná vůči stárnutí a oxidaci. I během sportovnější jízdy spolehlivě přenáší sílu. Chrání před korozí, opotřebením, zanášením a zalepováním (šlem). Je neutrální vůči těsněním.Upozornění: není vhodné pro použití ve vícestupňových nebo CVT (Continuously Variable Automatic) převodovkách!Specifikace:- Ford WSS-M2C936-A- Chrysler- Mitsubishi DiaQueen- Volvo 1161838/1161839- VW G 052 182Fyzikální vlastnosti:Hustota při 15 °C: 0,845 g/cm3Viskozita při 40 °C: 33,0 mm2/sViskozita při 100 °C: 6,85 mm2/sBod plamene: 200 °CMísitelnost: mísitelné se srovnatelnými převodovými oleji příslušných specifikací.
Nový produkt Převodový olej ATF DCT, pro automatické převodovky, 1 litr – je k získání nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii oleje. Nyní pořídíte nové zboží ze zmíněné kategorie ve slevě! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky Cartechnic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Převodový olej ATF DCT, pro automatické převodovky, 1 litr - Cartechnic od populárního výrobce Cartechnic je k získání právě nyní za báječnou cenu! V akci za cenu 184 Kč.