Převodový olej, kapalina do posilovačů řízení ATF III G, různé objemy – Cartechnic

Převodový olej, kapalina do posilovačů řízení ATF III G, různé objemy - Cartechnic od skvělé značky Cartechnic můžete dostat... více informací »
Převodový olej
Značka: Cartechnic
189 Kč192 Kč Sleva -1%
Přejít do obchodu »
Převodový olej, kapalina do posilovačů řízení ATF III G, různé objemy - Cartechnic od skvělé značky Cartechnic můžete dostat...

Převodový olej, kapalina do posilovačů řízení ATF III G, různé objemy – Cartechnic od skvělé značky Cartechnic můžete dostat na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Univerzální olej a převodová kapalina pro automobily a stroje, balení různých objemů – Cartechnic ATF III GNáplň pro automatické i manuální převodovky, posilovače řízení (tzv. servo), hydraulické systémy a pomocné pohony a další. Olej je vhodný pro osobní i nákladní auta, pro průmyslové aplikace apod.Má dobré vlastnosti i při nízkých teplotách, i při extrémním zatížení vytváří stabilní mazací film. Chrání systémy před opotřebením, korozí, usazeninami a zalepením (šlem). Během celé doby životnosti vykazuje nízké hodnoty opotřebení a zachovává si dobré vlastosti. Vyznačuje se vynikajícími viskozitně-teplotními charakteristikami a vysokou teplotní kapacitou.Specifikace:- Type A Suffix A (TASA)- DEXRON II-D / III-G- CAT TO-2- ZF TE-ML 02F / 03D / 04D / 09 / 11B / 14A / 17C- Allison C-4- FORD MERCON- MB 236.1 / 236.6- MAN 339 Typ V1 / Z1- Voith G607Fyzikální vlastnosti:Hustota při 15 °C: 0,845 g/cm3Viskozita při 40 ° C: 36,0 mm2/sViskozita při 100 ° C: 7,5 mm2/sBod plamene: 220 °CBod tuhnutí: -48 °CViskozitní index (VI): 180Barva: červenáMísitelnost: kompatibilní se srovnatelnými oleji (nutno dodržovat pokyny výrobce).

Akční a ve slevě výrobek Převodový olej, kapalina do posilovačů řízení ATF III G, různé objemy - Cartechnic od populární značky Cartechnic snadno seženete momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Na našich stránkách za 189 Kč.