Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele IVECO – ASTA

Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele IVECO - ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA jde nakoupit... více informací »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele IVECO - ASTA
Značka: ASTA
3 432 Kč3 813 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele IVECO - ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA jde nakoupit...

Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele IVECO – ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA jde nakoupit právě téměř zdarma! Speciální přípravek na setrvačníky nákladních vozidel ASTA A-HL447Nástroj se 2 ozubenými koly určen na otáčení klikové hřídele – tzv. kliky (přes setrvačník) a její nastavení do správné pozice při servisních pracích na motorech nákladních vozidel italské značky IVECO.Pohon: 6hranný šroub 22 mmPro modely: Iveco Euro Cargo, Cargo, Eurotech, EuroStarS motory: 8040-25-45, 8060-25-45, 8460, 8260, 8280, 8210-42, 190-38, 190-42 Kvalitní a levný kus Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové jde pořídit prostě tady u nás v sekci přípravky na hřídele. Nyní si můžete koupit oblíbené kousky z naší kategorie na pár kliknutí. Populární výrobce ASTA pro vás vyrábí špičkový sortiment . U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další produkty značky ASTA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele IVECO - ASTA značky ASTA je k dispozici na našich stránkách za skvělou cenu. Nabídka od 3 432 Kč.