Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 120 mm – ASTA

Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 120 mm - ASTA od známého předního výrobce ASTA... více informací »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN
Značka: ASTA
2 286 Kč2 540 Kč Sleva -10%
Přejít do obchodu »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 120 mm - ASTA od známého předního výrobce ASTA...

Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 120 mm – ASTA od známého předního výrobce ASTA naleznete tady a teď právě levně. Speciální přípravek na setrvačníky nákladních vozidel ASTA A-HL427Nástroj se 3 ozubenými koly určen na otáčení setrvačníkem a přesné nastavení klikové hřídele, tzv. kliky, do správné pozice při servisních pracích na motorech nákladních vozidel německých značek Mercedes-Benz a MAN.Délka: 120 mmPohon: 6hranný šroub 19 mmPro modely:Mercedes-Benz Actros a Atego; MAN s 5, 6 a 8válcovými motoryMotory Mercedes-Benz: OM904 a OM 906 Tento nejprodávanější kousek Přípravek na otáčení setrvačníku můžete sehnat také tu na webu v populární rubrice přípravky na hřídele. Nyní koupíte nové produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci!

Vynikající výrobek Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 120 mm - ASTA od značky ASTA snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Levně za 2 286 Kč.