Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 90 mm – ASTA

Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 90 mm - ASTA od společnosti ASTA snadno můžete... více informací »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN
Značka: ASTA
1 636 Kč1 721 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 90 mm - ASTA od společnosti ASTA snadno můžete...

Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 90 mm – ASTA od společnosti ASTA snadno můžete sehnat zrovna výhodně! Speciální přípravek na setrvačníky nákladních vozidel ASTA A-HL407Nástroj se 2 ozubenými koly určený na otáčení setrvačníkem a přesné nastavení klikové hřídele (tzv. kliky) do správné pozice při servisních pracích na motorech nákladních vozidel německých značek Mercedes-Benz a MAN.Délka: 90 mmPohon: 6hranný šroub 19 mmPro modely:Mercedes-Benz: 6-, 8- a 10válcové motoryMAN: 12válcové motory řady 401, 404, 407, 409, 421, 424, 444, 427, 447.
Tento výjimečný výrobek je k sehnání rovněž tady u nás zařazený v kategorii přípravky na hřídele! Nyní koupíte vyjímečné produkty z naší kategorie za super cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další vybrané produkty od výrobce ASTA. Najdete je níže na této stránce. Přední značka ASTA nabízí vysoce kvalitní výrobky.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nový výrobek Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele MERCEDES a MAN, 90 mm - ASTA od spolehlivé značky ASTA máte možnost najít zde se slevou. Teď za akční cenu 1 636 Kč.