Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele, pro VOLVO Trucks – ASTA

Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele, pro VOLVO Trucks - ASTA od našeho výrobce ASTA jednoduše... více informací »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele
Značka: ASTA
1 944 Kč2 046 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele, pro VOLVO Trucks - ASTA od našeho výrobce ASTA jednoduše...

Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele, pro VOLVO Trucks – ASTA od našeho výrobce ASTA jednoduše seženete momentálně v akci! Speciální přípravek na setrvačníky nákladních vozidel ASTA A-HL457Nástroj je určený na otáčení setrvačníku a tím pádem nastavení klikové hřídele, tzv. kliky, do správné pozice při servisních pracích na motorech švédských nákladních vozidel Volvo.Pohon: 6hranný šroub 24 mm (určeno pro ruční nastavení, např. pomocí klíče)Jako OEM 9998068
Hodně oblíbený výrobek Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele, pro VOLVO Trucks – jde nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii přípravky na hřídele! Nyní můžete koupit akční výrobky z této rubriky za super peníze! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další zboží od dodavatele ASTA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka ASTA dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty !

Unikátní produkt Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele, pro VOLVO Trucks - ASTA od top výrobce ASTA seženete na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 944 Kč.