Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele VOLVO, motor D12 a D16 – ASTA

Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele VOLVO, motor D12 a D16 - ASTA od kvalitního výrobce ASTA... více informací »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele VOLVO
Značka: ASTA
2 100 Kč2 210 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele VOLVO, motor D12 a D16 - ASTA od kvalitního výrobce ASTA...

Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele VOLVO, motor D12 a D16 – ASTA od kvalitního výrobce ASTA jednoduše naleznete zde nyní opravdu levně! Speciální přípravek na setrvačníky nákladních aut Volvo Trucks ASTA A-HL467Nástroj je určený na otáčení setrvačníku a tím pádem nastavení klikové hřídele, tzv. kliky, do horní úvrati.Pro servis motorů objemu 6 a 12 litrů nákladních vozidel Volvo.Pohon: 6hranný šroub 24 mm (určeno pro ruční nastavení, např. pomocí klíče)Kódy motorů: D9A, D12, D16C (vhodné i pro vozidlo řady FM 360 s pohonem 8×4)Jako OEM 9996956 a OEM 9996620
Zcela unikátní produkt Přípravek na otáčení setrvačníku – nastavení klikové hřídele VOLVO, motor D12 a D16 – ASTA najdete mimo jiné tady na našem webu v populární kategorii přípravky na hřídele! Nyní můžete koupit vyjímečné kusy z této oblíbené sekce z pohodlí domova! Významná značka ASTA vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. za akční ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další produkty od dodavatele ASTA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Přípravek na otáčení setrvačníku - nastavení klikové hřídele VOLVO, motor D12 a D16 - ASTA od spolehlivého výrobce ASTA lze sehnat online téměř zdarma! Zboží pořídíte teď u nás za 2 100 Kč.