Přípravek na pertlování – úpravu brzdových trubek 4,75 mm DIN – ASTA

Přípravek na pertlování - úpravu brzdových trubek 4,75 mm DIN - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA máte možnost sehnat... více informací »
Přípravek na pertlování - úpravu brzdových trubek 4
Značka: ASTA
1 341 Kč1 411 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravek na pertlování - úpravu brzdových trubek 4,75 mm DIN - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA máte možnost sehnat...

Přípravek na pertlování – úpravu brzdových trubek 4,75 mm DIN – ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA máte možnost sehnat tady a teď právě pořád výhodně. Přípravek na úpravu – pertlování/lemování konců brzdového potrubí, tzv. pertlovačka ASTA A-ROG202Pro trubky průměru 4,75 mm – 3/16“, podle normy – standardu DIN (tzv. hříbek – nejobvyklejší profil).Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je přípravek vhodný pro práci přímo na vozidle. Tzv. adaptér vzdálenosti zabraňuje špatnému umístění trubek na voze.Určeno pro měděné, ocelové, mosazné a hliníkové potrubí.Dodáváno v měkké pěnové výstelce.Souprava obsahuje:Obsah:- základní přístroj- adaptér pro lemování SAE- adaptér vzdálenosti- speciální tukOblíbený a kvalitní produkt pořídíte aktuálně tu na stránkách v populární kategorii brzdy – oprava! Připravili jsme skvělé produkty z této rubriky za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé produkty od značky ASTA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel ASTA dlouhodobě vyrábí skvělé zboží .

Žádaný produkt Přípravek na pertlování - úpravu brzdových trubek 4,75 mm DIN - ASTA od přední společnosti ASTA lze nakoupit nyní skutečně levně! Nyní pořídíte za 1 341 Kč.