Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu – JONNESWAY ME020003

Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu - JONNESWAY ME020003 od odblíbeného výrobce JONNESWAY jednoduše... více informací »
Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu - JONNESWAY ME020003
Značka: JONNESWAY
7 945 Kč8 362 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu - JONNESWAY ME020003 od odblíbeného výrobce JONNESWAY jednoduše...

Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu – JONNESWAY ME020003 od odblíbeného výrobce JONNESWAY jednoduše pořídíte zde v akci. Stahovák ložisek – přípravek na stahování ložisek z krku řízení Jonnesway ME020003Přípravek pro servis motorek.Umožňuje snadnou demontáž ložisek uložených na krku – sloupnu řízení motocyklu.Sada adaptérů: R44, R48, R51Použití:1. Zvolte správný adaptér pro průměr ložisek.2. Namontujte adaptér do přístroje.3. Namontujte adaptér na krk – věnujte pozornost uchycení ložiska.4. Použijte vratidlo nebo ráčnu k dotahování šroubů až do momentu stažení ložiska. Kvalitní produkt Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu – JONNESWAY lze pořídit v pohodě tady na webu ve známé sekci motocyklové nářadí. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! To však není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další prověřené zboží značky JONNESWAY. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce JONNESWAY dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží. za opravdu výhodné peníze! Nakupujte výhoděn u nás!

Tento nejprodávanější kousek Přípravek na stahování ložisek z krku řízení motocyklu - JONNESWAY ME020003 od oblíbené značky JONNESWAY máte možnost koupit tady a teď právě za nejnižší cenu! Zrovna nyní za cenu 7 945 Kč.