Přípravek na studené čištění, univerzální, s rozprašovačem, 500 ml – Cartechnic

Přípravek na studené čištění, univerzální, s rozprašovačem, 500 ml - Cartechnic od spolehlivé značky Cartechnic můžete... více informací »
Přípravek na studené čištění
Značka: Cartechnic
120 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek na studené čištění, univerzální, s rozprašovačem, 500 ml - Cartechnic od spolehlivé značky Cartechnic můžete...

Přípravek na studené čištění, univerzální, s rozprašovačem, 500 ml – Cartechnic od spolehlivé značky Cartechnic můžete sehnat zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu. Studený čistič – přípravek na čištění za studena, 0,5 litru s rozprašovačem – Cartechnic 40 27289 00618 5Objem koncentrátu: 500 mlKoncentrovaný speciální přípravek na vodní bázi pro studené čištění obzvláště znečištěných povrchů. Odstraňuje i velmi odolnou špínu jako olej či zažraný prach. Vhodný pro čištění motorů automobilů, motocyklů, stavebních strojů a dalších, podvozků apod.Snadné nanášení prostředku pomocí rozprašovače. Po nanesení se čistič nechá působit cca 5 – 10 minut, poté se opláchne proudem vody. V případě opravdu silného znečištění je nutné použít např. kartáč či houbu, popř. čištění opakovat.pH neutrální (7-8)Nesmí se používat na horké povrchy.
Diskontní produkt máte možnost nakoupit ještě tady na našem webu zařazený v rubrice autochemie! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Cartechnic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Přípravek na studené čištění, univerzální, s rozprašovačem, 500 ml - Cartechnic od přední značky Cartechnic pohodlně seženete nyní extra se slevou. Na našich stránkách za 120 Kč.