Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2,5 litru – QUATROS QS70789

Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2,5 litru - QUATROS QS70789 s pečetí kvality od značky QUATROS... více informací »
Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny
Značka: QUATROS
1 843 Kč1 939 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2,5 litru - QUATROS QS70789 s pečetí kvality od značky QUATROS...

Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2,5 litru – QUATROS QS70789 s pečetí kvality od značky QUATROS můžete koupit zde teď právě ve výhodné akci. Ruční tlaková plnička na výměnu a odvzdušňování brzdové a spojkové kapaliny, objem 2,5 litru – QUATROS QS70789Přípravek na výměnu brzdové kapaliny nebo odvzdušnění brzdové soustavy, případně hydraulické spojky. Ruční pumpička vytvoří v nádobě tlak, který tlačí kapalinu do brzdového či spojkového systému přes nádržku s brzdovou kapalinou. Výměnu tak zvládne jeden mechanik bez pomocníka. Zásobník má objem 2,5 litru, dokáže tak naplnit brzdový či spojkový systém na jednu náplň bez nutnosti dolévání kapaliny. Po skončení práce lze tlak v nádobě uvolnit stiskem tlačítka na zadní straně. Přístroj je vybaven manometrem s barevně vyznačenými poli (modrá – červená). Obsluha tak má neustále kontrolu nad plnícím tlakem. Univerzální adaptér na rezervoár s brzdovou kapalinou o průměru 45 mm umožňuje připojení plnící hadice na naprostou většinu evropských vozidel (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat, Mercedes-Benz a mnohé a další) – šroubuje se na místo víčka, pasuje na standardní závit nádržek brzdových kapalin se závitem 45×3 mm. Přípravek je vhodný i pro brzdy se systémy ABS, ESP nebo pro elektrohydraulické brzdy. Pro použití s běžnými kapalinami DOT4, DOT3 a další. Technické parametry:- objem plnicí nádoby: 2,5 litru- délka hadice: 1 metr- adaptér pro nádržky na brzdovou kapalinu se závitem víčka 45×3 mm- pracovní tlak: 2 bar (30 psi)- maximální tlak: 5 bar (70 psi)
Super výrobek Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2,5 litru – QUATROS QS70789 lze získat právě tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci spojka. Nyní pořídíte nové produkty z této kategorie za outletovou cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce QUATROS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka QUATROS dlouhodobě prodává kvalitní zboží . Podívejte se sami!

Velmi oblíbený výrobek Přípravek na výměnu a odvzdušnění brzdové a spojkové kapaliny, 2,5 litru - QUATROS QS70789 od značky s tradicí a dobrou pověstí QUATROS snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní za 1 843 Kč.