Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů, univerzální

Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů, univerzální pocházející od značky GEKO pohodlně dostanete... více informací »
Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů
Značka: GEKO
1 661 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů, univerzální pocházející od značky GEKO pohodlně dostanete...

Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů, univerzální pocházející od značky GEKO pohodlně dostanete aktuálně za výborné peníze. Karosářský přípravek – vytahovačka lemů blatníků GEKO G02049Používá se pro opravu podběhů či blatníků po nehodě, popř. k úpravě – rozšiřování těchto částí před instalací širších náprav nebo pneumatik (při závodních, soutěžních či tuningových úpravách).Univerzální – možno použít na širokou škálu vozidel. Přípravek se uchycuje na náboj kola pomocí 4 nebo 5 šroubů.Sklon pracovního válce je možno libovolně nastavit, jeho nosné rameno je výsuvné.
Oblíbený produkt Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů, jde získat teď tu na stránkách v sekci karosářské nářadí! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí!

Oblíbený a kvalitní produkt Přípravek na vytahování lemů blatníků a úpravu podběhů, univerzální od skvělé značky GEKO je k sehnání na našich stránkách za akční cenu! Nabídka již od 1 661 Kč.