Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových pístků – QUATROS QS70066

Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových pístků - QUATROS QS70066 od značky s dobrým jménem QUATROS jednoduše získáte... více informací »
Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových pístků - QUATROS QS70066
Značka: QUATROS
262 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových pístků - QUATROS QS70066 od značky s dobrým jménem QUATROS jednoduše získáte...

Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových pístků – QUATROS QS70066 od značky s dobrým jménem QUATROS jednoduše získáte zde teď v akci! Stlačovák malých brzdových pístků, s rukojetí, max. rozteč 70 mm – QUATROS QS70066Jednoduché nářadí na zatlačení brzdových pístků při výměně brzdových destiček. Integrovaný zatlačovací závit s přídržnými plechy a s rukojetí. Vhodné spíše pro použití např. na motocyklech a menších brzdách, kde není třeba velké síly k zatlačení pístků. Před každým použitím je vhodné zkontrolovat závit a namazat jej olejem pro snazší práci a nižší opotřebení. Technické parametry- maximální rozpětí pístu: 70 mm Tento žádaný produkt Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových je k sehnání bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii brzdy – oprava! Pořiďte si ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky QUATROS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný produkt Přípravek na zatlačení a roztažení brzdových pístků - QUATROS QS70066 od společnosti se zárukou kvality QUATROS pohodlně dostanete v naší aktuální nabídce za akční cenu! Aktuálně stojí u nás 262 Kč.