Přípravek na zatlačení brzdových pístků – QUATROS QS70409

Přípravek na zatlačení brzdových pístků - QUATROS QS70409 od známého výrobce QUATROS lze pořídit bezpečně online se slevou.... více informací »
Přípravek na zatlačení brzdových pístků - QUATROS QS70409
Značka: QUATROS
161 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek na zatlačení brzdových pístků - QUATROS QS70409 od známého výrobce QUATROS lze pořídit bezpečně online se slevou....

Přípravek na zatlačení brzdových pístků – QUATROS QS70409 od známého výrobce QUATROS lze pořídit bezpečně online se slevou. Využití: při instalaci brzdových destiček většiny automobilových značek.Usnadňuje výměnu brzdových destiček.Použití: zatlačení brzdového pístku přez staré obložení. Kvalitní a žádaný produkt Přípravek na zatlačení brzdových pístků jde koupit snadno tu na našich stránkách zařazený v kategorii brzdy – oprava. Nyní najdete parádní kousky z této oblíbené sekce za parádní cenu. Významná značka QUATROS pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment.. A to je teprve začátek!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Přípravek na zatlačení brzdových pístků - QUATROS QS70409 od naší známé značky QUATROS pohodlně získáte ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 161 Kč.