Přípravek na zatlačení brzdových pístků, s integrovanou ruční brzdou a bez ní – SATRA

Přípravek na zatlačení brzdových pístků, s integrovanou ruční brzdou a bez ní - SATRA od značky se zárukou kvality SATRA snadno... více informací »
Přípravek na zatlačení brzdových pístků
Značka: SATRA
369 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek na zatlačení brzdových pístků, s integrovanou ruční brzdou a bez ní - SATRA od značky se zárukou kvality SATRA snadno...

Přípravek na zatlačení brzdových pístků, s integrovanou ruční brzdou a bez ní – SATRA od značky se zárukou kvality SATRA snadno najdete tady a teď právě za akční cenu. Přípravek na brzdové pístky SATRA S-B05BCUrčeno pro současné tlačení a otáčení pístkem brzd s integrovanou ruční brzdou.Závitnice je pravotočivá, má opěrnou destičku a tři adaptéry – 2 pro pístky s ruční brzdou, 1 pro pístky bez ní.Ovládání závitnice: posuvnou T-rukojetí nebo 6hranu rozměru 19 mmNapříklad pro vozidla:Audi: 80, 90, V8, 100, A2, A3, A4, A6, A8, TT a QuattroFord: Sierra (s brzdami vybavenými ABS), Granada, Galaxy a ScorpioHonda PreludeJaguar XJ4DMazda: 323 a 326Mitsubishi Galant GLSiNissan Silvia 1B TurboRover 800Saab 9000Seat: Ibiza, Toledo, Leon, Arosa a AlhambraŠkoda: Fabia, Octavia a SuperbToyota: Celica, Corolla GT a MR2Volvo: 440, 460, 480, S40 a V40Volkswagen: Golf 3, Golf 4, Golf 5, Lupo, New Beetle, Passat, Polo, Sharan, Touareg, Touran, Transporter T4 a T5 Povedený produkt Přípravek na zatlačení brzdových pístků, s integrovanou ruční brzdou a bez ní – SATRA můžete koupit snadno tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice brzdy – oprava! Máme pro vás nové zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Tento výrobce SATRA vyrábí kvalitní produkty. za skutečně výhodné peníze. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Exkluzivní produkt Přípravek na zatlačení brzdových pístků, s integrovanou ruční brzdou a bez ní - SATRA s osvědčenou značkou SATRA můžete dostat na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte od 369 Kč.