Přípravek pro montáž a demontáž ventilů, stlačení ventilových pružin – JONNESWAY AI020027

Přípravek pro montáž a demontáž ventilů, stlačení ventilových pružin - JONNESWAY AI020027 od skvělé a známé značky... více informací »
Přípravek pro montáž a demontáž ventilů
Značka: JONNESWAY
1 143 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek pro montáž a demontáž ventilů, stlačení ventilových pružin - JONNESWAY AI020027 od skvělé a známé značky...

Přípravek pro montáž a demontáž ventilů, stlačení ventilových pružin – JONNESWAY AI020027 od skvělé a známé značky JONNESWAY snadno můžete pořídit aktuálně skutečně výhodně! Přípravek na montáž a demontáž ventilů motorů OHC, Jonnesway AI020027Nářadí umožňující stlačení ventilových pružin a následné snadné vymontování ventilu na motorech typu OHC. Práce je možná na sejmuté i namontované hlavě motoru. Nastavitelná rukojeť dovoluje práci i ve stísněných prostorách.
Tento nejprodávanější produkt Přípravek pro montáž a demontáž ventilů, stlačení ventilových je k dispozici pohodlně tu na stránkách v oblíbené sekci montáž a demontáž ventilů. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze.

Nejprodávanější produkt Přípravek pro montáž a demontáž ventilů, stlačení ventilových pružin - JONNESWAY AI020027 od společnosti se zárukou kvality JONNESWAY pohodlně získáte tady a teď právě za výprodejovou cenu! Právě nyní za 1 143 Kč.