Přípravek pro montáž klínků ventilů – BGS 8444

Přípravek pro montáž klínků ventilů - BGS 8444 od výrobce BGS technic najdete tady a teď za zcela nejnižší cenu. Vhodné pro... více informací »
Přípravek pro montáž klínků ventilů - BGS 8444
Značka: BGS technic
1 460 Kč1 622 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Přípravek pro montáž klínků ventilů - BGS 8444 od výrobce BGS technic najdete tady a teď za zcela nejnižší cenu. Vhodné pro...

Přípravek pro montáž klínků ventilů – BGS 8444 od výrobce BGS technic najdete tady a teď za zcela nejnižší cenu. Vhodné pro pětšinu motorů osobních aut s 2-,3-,4- nebo 5-ventily.Snadná a rychlá montáž klínků.Minimalizuje pracovní a finanční náklady.
Diskontní produkt lze získat v pohodě tady na našich stránkách v rubrice montáž a demontáž ventilů! Podívejte se na ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice snadno online. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další vybrané kousky od značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný kus Přípravek pro montáž klínků ventilů - BGS 8444 od značky s tradicí a dobrou pověstí BGS technic můžete sehnat právě zde napořád výhodně. Nabídky již od 1 460 Kč.