Přípravek pro pertlování, úpravu brzdového potrubí 4,75 mm – Kunzer

Přípravek pro pertlování, úpravu brzdového potrubí 4,75 mm - Kunzer od značky se skvělou pověstí Kunzer můžete pořídit... více informací »
Přípravek pro pertlování
Značka: Kunzer
1 585 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek pro pertlování, úpravu brzdového potrubí 4,75 mm - Kunzer od značky se skvělou pověstí Kunzer můžete pořídit...

Přípravek pro pertlování, úpravu brzdového potrubí 4,75 mm – Kunzer od značky se skvělou pověstí Kunzer můžete pořídit zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Přípravek na úpravu – pertlování konců brzdových trubek, tzv. pertlovačka, Kunzer 7HBG03Určeno pro brzdové vedení o průměru 4,75 mm (3/16″), ohýbání podle standardů DIN (tzv. hříbek) – obvyklý typ.Obzvláště vhodné pro trubky měď / nikl.Díky kompaktním rozměrům přípravku je práce možná přímo na autě.Dodáváno včetně adaptéru vzdálenosti, adaptéru pro lemování DIN a speciálního mazacího tuku.
Zajímavý produkt Přípravek pro pertlování, úpravu brzdového potrubí 4,75 mm – Kunzer lze sehnat také tu na stránkách ve známé rubrice brzdy – oprava. Nyní můžete koupit parádní produkty z této populární rubriky za rozumné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Kunzer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Přípravek pro pertlování, úpravu brzdového potrubí 4,75 mm - Kunzer od značky s dlouholetou tradicí Kunzer je k získání zrovna za super cenu. Výhodně teď u nás za 1 585 Kč.