Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA od skvělého výrobce Genborx máte možnost sehnat právě... více informací »
Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA
Značka: Genborx
1 671 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA od skvělého výrobce Genborx máte možnost sehnat právě...

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA od skvělého výrobce Genborx máte možnost sehnat právě zde za super cenu! Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KAPřípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérií od německého dodavatele z velmi stabilního plastu je 380 mm dlouhý a oboustranně použitelný. Pokud by jeho délka nestačila, lze spojit vedle sebe i několik stejných přípravků. Stranové magnety ulehčují kopírování na ocelových dílech. Na přípravku jsou stupnice jak „mm“, tak i „inch“. Přípravek lze použít mnohostranně, zejména při opravách karosérií, restaurování veteránů, na snímání tvarů/obrysů blatníků, podběhů, nárazníků, nádrží atd. Stejně dobře lze snímat deformace karosérií po nehodě. Využití přípravku se neomezuje jen na autokarosárny. Uplatnění nalézá v zámečnické výrobě, v modelárnách, ve stavebnictví, ve štukatérství, ve strojírenství, ve výrobě nábytku apod.Žádaný produkt Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů máte možnost pořídit bez problémů tady u nás v kategorii karosářská měřidla! Nyní najdete akční výrobky z této populární rubriky za akční cenu. Dodavatel Genborx pro své zákazníky prodává skvělý sortiment.. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele Genborx. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA od skvělého výrobce Genborx máte možnost sehnat zrovna za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny již od 1 671 Kč.