Přípravky na aretaci a otáčení kladek rozvodových řemenů VAG, benzin i diesel – ASTA

Přípravky na aretaci a otáčení kladek rozvodových řemenů VAG, benzin i diesel - ASTA od skvělé značky ASTA pohodlně získáte... více informací »
Přípravky na aretaci a otáčení kladek rozvodových řemenů VAG
Značka: ASTA
1 195 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky na aretaci a otáčení kladek rozvodových řemenů VAG, benzin i diesel - ASTA od skvělé značky ASTA pohodlně získáte...

Přípravky na aretaci a otáčení kladek rozvodových řemenů VAG, benzin i diesel – ASTA od skvělé značky ASTA pohodlně získáte online za super cenu. Aretační přípravky na rozvody (časování) motorů ASTA A-3TBDPoužívá se k aretaci – blokování a otáčení napínacích kladek rozvodových řemenů při jejich výměně, při výměně vačkových hřídelí (tzv. vaček) a dalších servisních pracích na motorech.Univerzální využití pro běžné zážehové (benzínové) i vznětové (dieselové) motory ve vozidlech Volkswagen, Audi, Škoda a Seat.Sada obsahuje:3 klíč na napínáky rozvodových řemenů různých délek a rozměrů, použití jako OEM T10020, V1593x aretační kolík na napínáky rozvodového řemene různých průměrů a tvarů:1,6 mm, použití jako OEM T400112,5 mm, použití jako OEM T030064 mm, použití jako OEM T10060ADodáváno v plastové kazetě.
Neodolatelný produkt lze koupit mimo jiné na našich stránkách zařazený v sekci vw koncern (vw. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této známé sekce za akční cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky ASTA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Přípravky na aretaci a otáčení kladek rozvodových řemenů VAG, benzin i diesel - ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA snadno najdete právě teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci za 1 195 Kč.