Přípravky na aretaci Fiat/Lancia/Opel/Hyundai/Mazda 1.3 JTD

Přípravky na aretaci Fiat/Lancia/Opel/Hyundai/Mazda 1.3 JTD od značky se zárukou kvality AHtool lze zakoupit na našich stránkách... více informací »
Přípravky na aretaci Fiat/Lancia/Opel/Hyundai/Mazda 1.3 JTD
Značka: AHtool
3 160 Kč3 326 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky na aretaci Fiat/Lancia/Opel/Hyundai/Mazda 1.3 JTD od značky se zárukou kvality AHtool lze zakoupit na našich stránkách...

Přípravky na aretaci Fiat/Lancia/Opel/Hyundai/Mazda 1.3 JTD od značky se zárukou kvality AHtool lze zakoupit na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Sada je určena pro motory: Fiat – Lancia 1.3 JTD Multijet / Opel 1.3 CDTi, ale lze ji použít i na vozy Hyundai Sonata, Mazda 626/323/Premacy, Mitsubishi Carisma, Space Star, Space Wagon, Galant, Sigma, Pajero. Povedený výrobek naleznete právě zde tu na webu v rubrice ostatní aretace. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této kategorie ve slevě. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele AHtool. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Přípravky na aretaci Fiat/Lancia/Opel/Hyundai/Mazda 1.3 JTD od skvělé a známé značky AHtool získáte v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Nyní za 3 160 Kč.