Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří, sada 4 kusy – JONNESWAY AB030040

Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří, sada 4 kusy - JONNESWAY AB030040 od oblíbené značky se zárukou kvality JONNESWAY... více informací »
Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří
Značka: JONNESWAY
651 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří, sada 4 kusy - JONNESWAY AB030040 od oblíbené značky se zárukou kvality JONNESWAY...

Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří, sada 4 kusy – JONNESWAY AB030040 od oblíbené značky se zárukou kvality JONNESWAY je k dostání na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Sada přípravků na demontáž čalounění a klik dveří Jonnesway AB030040Nástroje umožňují odstranění spon čalounění bez jejich poškození. Různě tvarované konce přípravků zaručují odstranění různých druhů spon – univerzální využití.Souprava obsahuje:1x přípravek na demontáž dveřních klik1x nástroj (tzv. vidlice) s koncem tvaru U2x nástroj (tzv. vidlice) s koncem tvaru V
Levný výrobek Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří, sada 4 kusy – JONNESWAY AB030040 je k získání prostě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii montáž. Nyní pořídíte podobné výrobky z této kategorie na pár kliknutí. Dodavatel JONNESWAY má top produkty. za příznivé ceny! Nové kousky každý den!

Oblíbený a akční výrobek Přípravky na demontáž čalounění a klik dveří, sada 4 kusy - JONNESWAY AB030040 od značky s dobrým jménem JONNESWAY jednoduše můžete sehnat teď v akci. Nyní můžete mít za 651 Kč.