Přípravky na montáž a demontáž elastických – víceklínových řemenů, univerzální – ASTA

Přípravky na montáž a demontáž elastických - víceklínových řemenů, univerzální - ASTA od spolehlivé značky ASTA pohodlně... více informací »
Přípravky na montáž a demontáž elastických - víceklínových řemenů
Značka: ASTA
1 636 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky na montáž a demontáž elastických - víceklínových řemenů, univerzální - ASTA od spolehlivé značky ASTA pohodlně...

Přípravky na montáž a demontáž elastických – víceklínových řemenů, univerzální – ASTA od spolehlivé značky ASTA pohodlně seženete v naší aktuální nabídce extra se slevou. Univerzální přípravky na montáž a demontáž elastických, tzv. víceklínových řemenů ASTA A-664SETUrčeno na nedestruktivní instalaci a sejmutí pružných řemenů z motorů bez napínáku.Použití např. pro Ford Fiesta 1.4 a 1.6, Focus 1.6, Citroën C4, Peugot 307, Fiat Doblo, Dacia Logan a mnoho modelů značek Alfa Romeo, BMW, Citröen, Chrysler, Fiat, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Smart, Volkswagen a VolvoBaleno v plastové kazetce.
Levný produkt Přípravky na montáž a demontáž elastických – víceklínových řemenů, univerzální – ASTA najdete lehce tu na našich stránkách zařazený v sekci montáž a demontáž řemenů. Prozkoumejte zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na více produktů značky ASTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Přípravky na montáž a demontáž elastických - víceklínových řemenů, univerzální - ASTA od spolehlivé značky ASTA seženete tady a teď za outletovou cenu! Právě teď za cenu 1 636 Kč.