Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, souprava 11 ks – SATRA

Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, souprava 11 ks - SATRA od našeho výrobce SATRA můžete pořídit... více informací »
Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků
Značka: SATRA
628 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, souprava 11 ks - SATRA od našeho výrobce SATRA můžete pořídit...

Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, souprava 11 ks – SATRA od našeho výrobce SATRA můžete pořídit v naší internetové nabídce skutečně levně! Sada na ventilové dříky SATRA S-X246Určena na ventily namontované v motoru i vytažené – demontované ven.Pro vozidla BMW, Audi, Volkswagen, Škoda, Renault, Ford, Toyota a mnohá další.Obsah 11 kusů:1x kleště na demontáž těsnění ventilových dříků1x rukojeť délky 150 mm2x adaptér pro hluboko osazená těsnění, vnější průměr 10.8 – 14.8 mm7x adaptér pro těsnění 5, 5.5, 6, 6.6, 7, 8, 3/8”Set je dodáván v plastovém kufříku.

Velmi prodávaný produkt Přípravky na montáž a demontáž těsnění ventilových dříků, souprava 11 ks - SATRA od značky s dlouholetou tradicí SATRA je k získání tady nyní v akci! Aktuálně výhodně za 628 Kč.