Přípravky na nastavení – seřízení geometrie kol, pro VW, CHRYSLER a další – ASTA

Přípravky na nastavení - seřízení geometrie kol, pro VW, CHRYSLER a další - ASTA od oblíbené značky se zárukou kvality ASTA lze... více informací »
Přípravky na nastavení - seřízení geometrie kol
Značka: ASTA
2 635 Kč2 928 Kč Sleva -10%
Přejít do obchodu »
Přípravky na nastavení - seřízení geometrie kol, pro VW, CHRYSLER a další - ASTA od oblíbené značky se zárukou kvality ASTA lze...

Přípravky na nastavení – seřízení geometrie kol, pro VW, CHRYSLER a další – ASTA od oblíbené značky se zárukou kvality ASTA lze nakoupit tady teď v akci. Speciální přípravky na geometrii náprav ASTA A-6PUrčeno pro nastavení – seřízení geometrie kol na řídicích nápravách vozidel.Sada obsahuje:2x 6hranný šroub AT-01, rozměr 75 mm, délka 135 mm2x 6hranný šroub AT-02, rozměr 85 mm, délka 155 mm2x 6hranný šroub AT-03, rozměr 115 mm, délka 175 mmPoužití:AT-01: Volkswagen Golf, Jetta, Seat Toledo a dalšíAT-02: Volkswagen Polo (od roku výroby 1995), Seat Cordoba a dalšíAT-03: Chrysler Voyager a další.Dodáváno v plastovém kufříku.

Výjimečný a žádaný produkt Přípravky na nastavení - seřízení geometrie kol, pro VW, CHRYSLER a další - ASTA od skvělé a známé značky ASTA jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Akční cena již od 2 635 Kč.