Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel – SATRA

Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA od výrobce se zárukou kvality SATRA je k dostání tady nyní v akci!... více informací »
Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA
Značka: SATRA
1 810 Kč1 905 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA od výrobce se zárukou kvality SATRA je k dostání tady nyní v akci!...

Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel – SATRA od výrobce se zárukou kvality SATRA je k dostání tady nyní v akci! Sada přípravků pro seřízení vstřikovacího (vysokotlakého) čerpadla diesel, 10 dílů v plastovém kufříku – SATRA S-X2706Určeno pro nastavení úhlu předstihu vstřikování čerpadel značek Bosch, Lucas, Nippon a Denso. Hodnoty se zobrazují na úchylkoměru ovládaném pomocí držáku montovaného do válce. Ve vozidlech značek: Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Renault, Rover, Iveco, Mitsubishi, Nissan, Isuzu a dalších.
Tento diskontní produkt Přípravky na nastavení vstřikovacích máte možnost sehnat právě teď na stránkách ve známé sekci vstřikování! Pořiďte si unikátní produkty z naší sekce ve výprodejové akci. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele SATRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA originál od výrobce SATRA pohodlně pořídíte právě za zcela nejnižší cenu! Teď za akční cenu 1 810 Kč.