Přípravky na usazení ložisek, simerinků a těsnění, sada 10 dílů – ASTA

Přípravky na usazení ložisek, simerinků a těsnění, sada 10 dílů - ASTA od známého výrobce ASTA pořídíte tady a teď levně.... více informací »
Přípravky na usazení ložisek
Značka: ASTA
918 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky na usazení ložisek, simerinků a těsnění, sada 10 dílů - ASTA od známého výrobce ASTA pořídíte tady a teď levně....

Přípravky na usazení ložisek, simerinků a těsnění, sada 10 dílů – ASTA od známého výrobce ASTA pořídíte tady a teď levně. Přípravek na ložiska, simerinky, těsnění, o-kroužky atd. ASTA A-260AUmožňuje rovnoměrnou montáž kruhových dílů.Souprava 10 kusů obsahuje:1x vodicí trn (kolík): délka 145 mm, průměr 14 mm9x adaptér: 40 – 44 – 50 – 59 – 62 – 65 – 72 – 76 – 81 mm (jednotný průměr vnitřního otvoru 14 mm)Dodáváno v plastovém kufříku pro pohodlné skladování a přepravu. Vynikající produkt můžete nakoupit nyní tu na našem webu ve známé rubrice přípravky na náboje! Vyberte si ještě jiné zboží ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! Známá značka ASTA vyrábí špičkové výrobky . Vždyť to vidíte sami!

Hodně povedený kousek Přípravky na usazení ložisek, simerinků a těsnění, sada 10 dílů - ASTA originál od výrobce ASTA je k dostání již dnes v bezva akci. Nyní pořídíte za super cenu 918 Kč.