Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru, sada – JONNESWAY AI020180

Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru, sada - JONNESWAY AI020180 od této skvělé značky JONNESWAY máte... více informací »
Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru
Značka: JONNESWAY
3 585 Kč3 773 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru, sada - JONNESWAY AI020180 od této skvělé značky JONNESWAY máte...

Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru, sada – JONNESWAY AI020180 od této skvělé značky JONNESWAY máte možnost koupit u nás nyní za výprodejovou cenu. Sada na testování těsnosti přeplňování – turbosystémů Jonnesway AI020180Adaptéry umožňují připojení stlačeného vzduchu k sacímu systému, aby detekovaly a lokalizovaly případné netěsnosti.Set umožňuje rychle zkontrolovat těsnost turbodmychadla, mezichladiče a tlakových hadic.Souprava je vybavena regulátorem tlaku.Rozsah průměrů: 55 – 94 mmBaleno v praktickém kufříku z tvrdého plastu s vnitřní výstelkou. Kufřík může být v jiném barevném provedení, než je na obrázku.Kvalitní a levný produkt Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru, sada – JONNESWAY AI020180 máte možnost koupit aktuálně tu na stránkách ve známé kategorii diagnostika. Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky JONNESWAY. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Přípravky na zkoušku těsnosti turba pro přeplňování motoru, sada - JONNESWAY AI020180 od společnosti s předním postavením na trhu JONNESWAY můžete dostat teď za outletovou cenu. Právě teď za cenu 3 585 Kč.