Přípravky pro montáž a demont. FSI a PD trysek u vozu VW, Seat, Škoda, Audi -BGS

Přípravky pro montáž a demont. FSI a PD trysek u vozu VW, Seat, Škoda, Audi -BGS od top výrobce BGS technic jednoduše můžete... více informací »
Přípravky pro montáž a demont. FSI a PD trysek u vozu VW
Značka: BGS technic
4 657 Kč5 679 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Přípravky pro montáž a demont. FSI a PD trysek u vozu VW, Seat, Škoda, Audi -BGS od top výrobce BGS technic jednoduše můžete...

Přípravky pro montáž a demont. FSI a PD trysek u vozu VW, Seat, Škoda, Audi -BGS od top výrobce BGS technic jednoduše můžete získat v naší online nabídce za extra cenu! Popis: Pro vozy VW, AUDI, SEAT, ŠKODA s přímým vstřikováním benzínu a motory s PD (Pumpe Düse) jednotkou. Použití jako OEM T10133 + T10163.Obsahuje:Stahovák pro demontáž FSI trysky, T10133/1Stahovací hák pro demontáž FSI trysky, T10133/2Kluzné kaldivo, jako T10133/3Montážní kužel pro demontáž těsnících kroužků spalovací komory, T10133/53 kalibrační pouzdra pro montáž těsnících kroužků spalovací komory T10133/6, T10133/7, T10133/8Montážní trn pro montáž FSI trysky T10133/9.Stahovák pro demontáž PD jednotky. Akční produkt Přípravky pro montáž a demont. FSI a je k dispozici aktuálně na webu v populární rubrice demontáž vstřikovačů a čerpadel! Pořiďte si akční produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu! Značka BGS technic dlouhodobě vyrábí top výrobky ! Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další zboží od dodavatele BGS technic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Přípravky pro montáž a demont. FSI a PD trysek u vozu VW, Seat, Škoda, Audi -BGS od skvělého a známého výrobce BGS technic snadno najdete v naší nabídce za parádní cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 4 657 Kč.