Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů, sada 2 kusy – QUATROS QS20830

Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů, sada 2 kusy - QUATROS QS20830 od výrobce s mnohaletou tradicí QUATROS snadno... více informací »
Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů
Značka: QUATROS
174 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů, sada 2 kusy - QUATROS QS20830 od výrobce s mnohaletou tradicí QUATROS snadno...

Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů, sada 2 kusy – QUATROS QS20830 od výrobce s mnohaletou tradicí QUATROS snadno získáte zde za zcela nejnižší cenu. Speciální přípravky na stažení a nasazení elastických řemenů – QUATROS QS20830Určeno pro snadnou a rychlou výměnu elastického řemene (např. od klimatizací, alternátoru a dalšího příslušenství) bez rizika poranění rukou nebo poškození okolních částí motoru auta. Používá se na řemeny bez napínáku. Snadné odlišení přípravků díky označení: montáž – Install, demontáž – Remove. Vyrobeno z pevného a pružného plastu. Akční a ve slevě produkt Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů, sada 2 kusy – QUATROS QS20830 můžete sehnat bez obtíží u nás zařazený v kategorii montáž a demontáž řemenů. Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu. V očích zákazníků populární značka QUATROS dlouhodobě vyrábí vynikající zboží.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Zcela unikátní produkt Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů, sada 2 kusy - QUATROS QS20830 od značky se zárukou kvality QUATROS pohodlně dostanete u nás teď opravdu levně! Teď v akci 174 Kč.