Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů – Vigor V3571

Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů - Vigor V3571 originál od výrobce Vigor lze sehnat v naší internetové... více informací »
Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů - Vigor V3571
Značka: Vigor
1 149 Kč1 209 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů - Vigor V3571 originál od výrobce Vigor lze sehnat v naší internetové...

Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů – Vigor V3571 originál od výrobce Vigor lze sehnat v naší internetové nabídce v bezva akci! Sada profesionálního nářadí pro drážkové řemeny.Rychlá a snadná vyměna řemene bez pořezání rukou.Kvalitní německá značka VIGOR.Vyrobeno z nylonu vyztuženého sklem.Vhodné pro všechny druhy elastických řemenů.Např. klimatizací, alternátorů i řemenic apod.
Velmi oblíbený produkt máte možnost najít taky tady na našich stránkách umístěný v sekci montáž a demontáž řemenů. Nyní koupíte nové výrobky ve zmíněné rubrice v akci. To není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce Vigor. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Vigor dlouhodobě poskytuje top produkty .

Hodně oblíbený produkt Přípravky pro montáž a demontáž elastických řemenů - Vigor V3571 od výrobce Vigor můžete nakoupit v aktuální nabídce za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 1 149 Kč.