Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 11 dílů – H-4

Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 11 dílů - H-4 od top výrobce Hammer můžete nakoupit zde teď skutečně... více informací »
Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR
Značka: Hammer
2 577 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 11 dílů - H-4 od top výrobce Hammer můžete nakoupit zde teď skutečně...

Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 11 dílů – H-4 od top výrobce Hammer můžete nakoupit zde teď skutečně levně. Sada 3 speciálních přípravků pro odstraňování důlků a promáčklin karosérií jejich vytlačením technologií PDR bez poškození laku obsahuje 3 různé háky a 7 šroubovacích nástavců.opravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnější, typickým příkladem takových poškození jsou třeba menší deformace po úderech krup, při parkování, při transportu vozidel apod.pomocí přípravků se vytlačují důlky a promáčkliny v plechu tlakem z vnitřní strany, začíná se nejčastěji z vnějšího kraje postupně směrem ke středu, zaučený mechanik/klempíř dokáže dokonale odstranit důlky do průměru zhruba 35 mm a hloubky 0,5 mm, zkušení specialisté s tímto nářadím si poradí i s prohlubněmi o něco většími, jako hranice se bere hloubka cca 1,5 mm, takto se opravují drobné deformace i v automobilkách při výrobě nových vozidelpřípravky mají ergonomické T-držadlo, kulatinovou střední část, která je na konci zahnutá a opatřená závitem M8, na závitovou část lze našroubovat některou ze 7 koncovek, ty mají různý tvar (válec, válec s půlkulatou hlavou, kužel zaoblený, kužel se špičkou, kužel s vrchní kuličkou, malá, střední a velká kulička)přípravky mají délku 55 / 75 / 95 cmmateriál: speciální pružinová ocelkvalitní přípravky pro profesionální použití
Často hledaný produkt Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 11 dílů – H-4 jde nakoupit snadno tady na stránkách v oblíbené rubrice sady na opravu pdr! Nyní můžete najít kvalitní produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Hammer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Hammer pro své zákazníky nabízí skvělé produkty Udělejte si radost!

Designový produkt Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 11 dílů - H-4 originál od značky Hammer můžete dostat online ve výhodné akci! Nyní pořídíte jen za 2 577 Kč.