Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 30 dílů – H-1

Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 30 dílů - H-1 od populárního výrobce Hammer můžete najít v aktuální... více informací »
Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR
Značka: Hammer
7 811 Kč8 221 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 30 dílů - H-1 od populárního výrobce Hammer můžete najít v aktuální...

Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 30 dílů – H-1 od populárního výrobce Hammer můžete najít v aktuální nabídce za skvělou cenu. Sada speciálních přípravků na opravy důlků a promáčklin karosérií jejich vytlačením technologií PDR obsahuje 31 různě tvarovaných a různě dlouhých vyrovnávacích háků.opravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí / přípravků a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnější, typickým příkladem takových poškození jsou třeba menší deformace po úderech krup, při parkování, při transportu vozidel apod.pomocí přípravků soupravy se vytlačují důlky a promáčkliny v plechu tlakem z vnitřní strany, začíná se nejčastěji z vnějšího kraje postupně směrem ke středu, zaučený mechanik/klempíř dokáže dokonale odstranit důlky do průměru zhruba 35 mm a hloubky 0,5 mm, zkušení specialisté s tímto nářadím si poradí i s prohlubněmi o něco většími, jako hranice se bere hloubka cca 1,5 mm, takto se opravují drobné deformace i v automobilkách při výrobě nových vozidelpřípravky ze speciální pružinové oceli mají vysokou kvalitu i exaktně dané tvarování, délka jednotlivých přípravků je v rozmezí od 320 mm do 970 mm, průměry od 2,7 mm do 10 mmkvalitní přípravky pro profesionální použitíháky jsou uloženy v praktické tašce 
Tento zlevněný produkt lze koupit aktuálně tady na našem webu v oblíbené sekci sady na opravu pdr. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! V očích zákazníků populární značka Hammer má k dispozici vynikající produkty.

Hodně oblíbený kus Přípravky pro opravy promáčklin karosérií metodou PDR, 30 dílů - H-1 od dodavatele zboží Hammer je k dostání tady teď právě za extra cenu. Produkt momentálně prodáváme za 7 811 Kč.