Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13

Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13 od známé společnosti Hammer máte možnost nakoupit v naší nabídce za super cenu! Jednoruční... více informací »
Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13
Značka: Hammer
1 299 Kč
Přejít do obchodu »
Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13 od známé společnosti Hammer máte možnost nakoupit v naší nabídce za super cenu! Jednoruční...

Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13 od známé společnosti Hammer máte možnost nakoupit v naší nabídce za super cenu! Jednoruční přísavka z aluminiové slitiny s přísavnou gumou se používá kromě jiného i k vytahování promáčklin plechů karosérií.jednoruční přísavka / podtlakový manipulátor k vytahování promáčklin plechů karosérií v rámci oprav technologií PDRopravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnějšímateriál: aluminiová slitina + gumavelmi lehká, ale pevnáprofesionální kvalita Parametry:průměr nosnost délka držadla   hmotnost125 mm 20 kg 140 mm 450 gHodně oblíbený produkt Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13 získáte právě zde na našem webu v oblíbené sekci karosářské nářadí! Nyní můžete najít parádní zboží ve zmiňované sekci za outletovou cenu.

Tento levný produkt Přísavka jednoruční O 125 mm SC-13 od výrobce se zárukou kvality Hammer lze získat již dnes za parádní cenu. Akční cena již od 1 299 Kč.