Příslušenství k multifunkčnímu nářadí rychloupínací, sada 10 dílů

Tento kvalitní produkt Příslušenství k multifunkčnímu nářadí máte možnost najít bez obtíží na našich stránkách v populární rubrice... více informací »
Příslušenství k multifunkčnímu nářadí rychloupínací
Značka: MAGG
387 Kč
Přejít do obchodu »
Tento kvalitní produkt Příslušenství k multifunkčnímu nářadí máte možnost najít bez obtíží na našich stránkách v populární rubrice...

Tento kvalitní produkt Příslušenství k multifunkčnímu nářadí máte možnost najít bez obtíží na našich stránkách v populární rubrice elektrické nářadí! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. Příslušenství k multifunkčnímu nářadí rychloupínací, sada 10 dílů od našeho předního výrobce MAGG snadno najdete právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Nástavce a rychloupínací příslušenství pro brusky a multifunkční elektrické nářadí, 10dílná sada – MAGG 130009Univerzální vybavení pro broušení, řezání a další práce.Souprava obsahuje:1x nástavec na keramiku: pro jemné řezání sádry, keramiky, odstraňování mezer a řezání dlaždic.1x nástavec na oddělování: na odstranění krytiny, těsnění, lepivý silikon.1x nástavec pro dřevo: na řezání dřeva, sádrokartonu, dřevotřísky, OSB, plastu.5x brusný papír delta: hrubosti P40, P80, P120, P180, P2201x nástavec delta: pro obroušení povrchů a jejich přípravu na další lepení.

Oblíbený a akční výrobek Příslušenství k multifunkčnímu nářadí rychloupínací, sada 10 dílů od známého dodavatele MAGG máte možnost nakoupit tady a teď právě opravdu levně! Akční cena 387 Kč.