Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo

Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo od výrobce s dobrým jménem Einhell pohodlně nakoupíte tady a teď extra výhodně.... více informací »
Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo
Značka: Einhell
1 725 Kč
Přejít do obchodu »
Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo od výrobce s dobrým jménem Einhell pohodlně nakoupíte tady a teď extra výhodně....

Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo od výrobce s dobrým jménem Einhell pohodlně nakoupíte tady a teď extra výhodně. Vlastnosti:- člen rodiny Power X-Change- pohodlná výměna příslušenství díky magnetické fixaci nástroje- oscilace oddělené od baterie pro snížení vibrací- bezpečná a příjemná práce díky měkké rukojeti- 12 kolíková fixace nástroje pro flexibilní umístění zařízení- součástí je trojúhelníková brusná deska- včetně 9x brusný papír (3 x P60 / 3 x P80 / 3 x P120)- škrabka- pilový kotouč pro řezání dřeva a plastu (HCS)- segmentová pila na dřevo, plast a měkký kov (HSS) Akumulátorový multifunkční přístroj Einhell TC-MG 18 Li-Solo je vysoce kvalitní a flexibilní pomocník. Díky svým komplexním funkcím umožňuje provádět celou řadu úkonů pouze jedním nástrojem. Ať už je to broušení, škrábání nebo řezání. Komplexní funkce z něj dělají ideální řešení pro širokou škálu pracovních míst. Všechny baterie v této řadě, navrženy jako člen rodiny Power X-Change, mohou být flexibilně a bez omezení použity do všech strojů ze série Power X-Change, jak do dílny tak i na zahradu. Akumulátorový multifunkční přístroj Einhell TC-MG 18 Li-Solo je vysoce kvalitní multifunkční nástroj, navržený pro ergonomický provoz, díky čemuž šetří čas i úsilí. S magnetickým upevněním je výměna nástrojů hračka a to i bez použití dalšího nářadí. 12ti stupňová fixace umožňuje flexibilní nastavení nástavců. Regulace otáček Vám pomůže přizpůsobit rychlost konkrétnímu povrchu i situaci. Ergonomická rukojeť zajišťuje bezpečný a pohodlný provoz. Výrobek je dodáván s trojúhelníkovou deskou pro broušení, s devíti brusnými papíry různé zrnitosti, škrabkou, pilovým kotoučem pro řezání dřeva a plastů (HCS), pilovým listem pro dřevo, plasty a měkké kovy (HSS). Kabely, nebezpečí zakopnutí nebo omezený pohyb jsou díky nové generaci výkonných Aku nástrojů Einhell minulostí. Dodává se bez baterie a nabíječky (k dispozici samostatně). Technická data:- oscilující rychlost: 11 000 – 20 000 min ^ – 1- úhel oscilace: 3,2°- velikost brusného papíru: 93 x 93 x 93 mm- hmotnost produktu: 0,88 kg
Ve slevě výrobek Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo dostanete aktuálně na stránkách v rubrice elektrické nářadí. Nyní pořídíte akční kusy ze zmíněné kategorie za rozumné peníze.

Nový kus Přístroj multifunkční Aku TC-MG 18 Li-Solo od skvělé značky Einhell snadno najdete právě teď za mimořádně nízkou cenu. Nyní lze objednat jen za 1 725 Kč.